Serdeczne Życzenia
18 grudnia 2019

PIKNIK CECHU RZEMIOSŁ ROŻNYCH I PRZEDSIĘBIORCÓW 2019

W dniu 14.09.2019 r. odbył się Piknik Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Kamieniu Pomorskim. Impreza odbyła się w ośrodku PSONI na wyspie Chrząszczewskiej. Na zebranych czekał pełno atrakcji, m. in. rejsy kajakami i łodzią, zabawy i konkursy. Momentem kulminacyjnym było podzielenie dzika przez Starszego Cechu Pana Adama Tetelę. Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji pikniku: MKŻ Opti oraz Jarosławowi Olszakowi za udostępnienie kajaków i jachtu DZ, firmie FUN BOX Ariela Juszczaka za zorganizowanie i prowadzenie zabaw dla dzieci. Ponadto serdeczne podziękowania dla WOPR  za zabezpieczenie imprezy od strony wodnej. Dziękujemy również członkom Zarządu i Komisji Socjalnej za współpracę i pomoc przy organizacji pikniku.